Joburi Premium
Locuri de munca in strainatate adaugate recent

BUCATARI 1700 EURO

Rubrica:
Cerinte: Experienta min. 1-2 ani; Limba engleza sau germana la un nivel conversational; Cazier judiciar curat; Clinic sanatos; Responsabilitati: Conform fisei postului; Seriozitate; NU PERCEPEM TAXA/C

Carpenters pentru Danemarca

Rubrica:
Pentru un proiect ce va incepe in luna August 2017, BBL Manpower ltd recruteaza Carpenters pentru Danemarca. Candidatul ideal: • Are experienta de minim 3 ani in domeniu • Cunoaste si vorbeste Lim

Sudori 2700 eur

Rubrica:
Recrutam SUDORI MIG MAG pentru Austria in zona Bodensee. Oferta salariala 2700 eur/luna NET + sporuri + ore suplimentare platite. Contract de munca semnat direct cu angajatorul + asigurare medicala pl
no-image-3982

Tamplar aluminium Franta

Rubrica:
Responsabilități: • Fabricarea ferestrelor in serie din aluminium; • Citire plan, trasare, decupare, sudura TIG si/sau cu arc, indoire, gaurire, • Asamblarea diferitelor elemente. Cerinte: •
no-image-3981

Zidar - Cofrar lemn Franța

Rubrica:
EBC HR Solutions angajează 4 Zidari – Cofrari în lemn, pentru unul din clienții săi din Franța. Responsabilități: • Realizarea cofrajelor din lemn; • Fabricarea și montarea cofrajelor;

Barbati, femei, cupluri-Strainatate;

Rubrica:
Munca Strainatate-Valabil pentruToata Tara ; Asiguram locuri de munca in Cehaia-Praga pentru calificati,necalificati;barbati,femei,cupluri in fabrici , agricultura,silvicultura,depozite ,constructii,l