Joburi Premium
Locuri de munca in strainatate adaugate recent
carers

Health care assistants Wanted

Rubrica:
Aspect Care is looking for Carers to work in Bournemouth & Poole area. We have available positions as Care Assistant, Nursing Home Care Assistants & Community Care Assistant. We offer a 48 hou
LOGO ACTIV R1

Instalator sanitar / termic- BELGIA- Torhout

Rubrica:
Responsabilitati: -montarea, gaurirea, imbinarea tevilor in constructii noi si vechi; -se lucreaza dupa planuri tehnice specifice; -calculul si stabilirea necesarului de material; -se lucreaza cu dife

COFETAR PATISER- cofetarie artizanala- GENT-BELGIA

Rubrica:
– fabricarea produselor de patiserie si cofetarie dupa retete si metode specifice; – monitorizarea calitatii produselor; – respectarea volumului de productie stabilit Cerinte –
no-image-3827

PERSONAL VASE CROAZIERA

Rubrica:
DESCRIERE JOB: Job4LIfe impreuna cu Partenerii sai, organizeaza o noua serie de interviuri in Constanta in data de 2 Decembrie pentru sezonul 2017. OFERTA SALARIALA: incepe de la 1500 euro/luna NET (
Poza meniu - medical

Medici specialisti & Dentisti - Danemarca

Rubrica:
MEDICI SPECIALISTI, DENTISTI – DANEMARCA Head-Hunting ofera medicilor specialisti si dentistilor oportunitatea de a lucra in spitale si clinici din Danemarca – tara considerata a avea unul din cel
Chefs

Bucatari Anglia (chef de parte, jr.sous chef) - Fara comision sau taxe!

Rubrica:
Oferim bucatarilor pasionati, dornici de afirmare si de a-si face o cariera in Marea Britanie, oportunitatea de a lucra in lanturi de restaurante, fara a plati nici un fel de comision sau taxa! Cautam