Firma ACCURAT angajeaza personal medical Koln

Full time
2,500€Salariu lunar
34Vizite

ID: 4759 : May 4, 2018 11:35 am

 Köln, Germania

Angajam asistente si infirmiere cu experienta
Cerinte :
– formare completa ca specialist certificat
– autorizatie libera de practica
– seriozitate si respect pentru pacient
– abilitati de comunicare , disponibilitate si flexibiltate
– certificat de limba germana nivel B2
Responsabilitati
– desfasurarea activitatilor de ingrijire a bolnavilor
– cooperarea cu pacientii , familiile acestora , medicii si restul personalului

Se ofera

– salarizare atractiva
-contract de munca german pe durata nelimitata
-asigurare medicala
– încasarea alocatiei in Germania ( 190 euro)
-sporuri , prime
– munca in schimburi
Se accepta si persoanele fara calificare daca au experienta si cunosc limba germana !
Va rog sa trimiteti cv-ul dvs. la adresa : otilia.sim@accurat.eu
Mai multe detalii despre compania noastra gasiti aici: www.accurat.eu

Nume *
Telefon
Mesaj *
Cat face: *