Ingrijire Persoane Varstnice (m/f/d)

Full time
Negotiablesalariu la ora
15Vizite

ID: 6817 : March 24, 2019 11:48 am

 germania

Necalificat/a
(fara comision/ taxe, fara detasare sau pfa)

Descrierea Jobului Necalificat/a
– sprijinul asistentelor medicale
– preluarea sarcinilor de ingrijire
– Asistarea alimentatiei si administrarea alimentelor

Beneficii oferite
– contract de munca pe perioada nedeterminata cu firma germana (fara detasare si fara pfa)
– salariu decent
(depinde de nivelul de impozitare, diverse bonusuri, experienta)
– cazare contra cost (ogranizata de angajator)
– asigurare medicala (fara costuri din salariu net)
– inregistrare pt drept la pensie germana (fara costuri din salariu net)
– suntem in sprijinul dumneavostra pe toata durata contractului

Cerinte
– Limba germana la nivel minim de conversatie
– Experienta in domeniu
– seriozitate, motivatie, punctualitate, flexibilitate
– simt al responsabilitatii si competentei sociale
– personalitate deschisa si empatica cu spirit de echipa

☘️ “Serviciul nostru principal consta in recrutarea si selectia de personal, dupa criteriile impuse de clientul (angajatorul) nostru”. Deaceea candidatii nostri nu trebuie sa plateasca nici un fel de taxa sau comision.

Posibilitati de aplicare 📧📲
– prin E-Mail: info@banuta-zeiler-personalservice.de
– Tel / Whatsapp : 0049 151 757 588 94 (luni-vineri 9-18)
– Trimite mesaj in privat cu nr. tau de telefon
– prin Website-ul nostru: www.banuta-zeiler-personalservice.de
Toate oferte le puteti vedea pe aceasta pagina.

Iti dorim succes!

Nume *
Telefon
Mesaj *
Cat face: *