Oferta de munca

Full time
1€Salariu lunar
22Vizite

ID: 5942 : October 3, 2018 6:44 am

 Germania

Compania LPS oferă servicii în domeniul locurilor de muncă. Anii de experienta si o echipa de consilieri vă va ajuta rapid și eficient, sa găsiti un loc de muncă care se potrivește calificărilor Dumneavoastra fără a vă deplasa de la domiciliu. Mii de oameni au avut incredere in noi deja.

În prezent căutăm oameni pentru poziția:
Curier ( sofer)
Locul de muncă: Leipzig – Saxonia

Acest anunț este o ofertă de muncă temporară

Responsabilitati:
– livrarea parcelelor de până la 31,5 kg prin curier
– suport pentru un scaner mobil

cerinţe:
– permis de conducere activ B
– experiența în conducerea minibuselor de 3,5t este binevenită
– angajament față de munca efectuată
– lucrul sub presiunea timpului
– responsabilitate
– să se concentreze asupra implementării sarcinilor încredințate
– certificatul de cazier judiciar
-cautăm, de asemenea, persoanele care se angajează să efectueze o muncă suplimentară de conducător auto (bonus garantat de 80 €!
– cunoștințele de bază ale limbii germane sunt binevenite

Va oferim:
– contract de muncă german
– angajare permanenta la o companie cu o poziție stabilită pe piață
– 12,00 € brut / h
– pachetul de asigurări de sănătate
– transport gratuit
– cazare în valoare de la 6.00 la 6.50 € pe noapte

Aplicați utilizând formularul de solicitare online:
panel.lps.ag/

sau trimiteți CV-ul la adresa de e-mail: ogloszenia@lps.ag

în titlul e-mailului, adaugati numele jobului.

Contact la tel. 0048 71 750 44 44

Nume *
Telefon
Mesaj *
Cat face: *