Sudor in Germania

Full time
3,000€salariu la ora
6Vizite

ID: 7693 : June 5, 2019 11:09 am

 Germania

Compania LPS oferă servicii în domeniul plasării locurilor de muncă. Mulți ani de experiență și o echipă de consultanți vă vor permite să găsiți rapid și eficient, chiar fără a vă părăsi casa, un loc de muncă care să corespundă calificărilor dvs. Mii de oameni s-au încrezut deja în noi.
Căutăm în prezent persoane pentru poziția:
Sudor
Locul de muncă: Emden – Saxonia Inferioară

Acest anunț este o ofertă de muncă temporară

Responsabilitati:
– sudarea în streașină și pozițiile verticale metoda MAG 135.136
– producția și asamblarea elementelor de construcții navale
– lucrați în conformitate cu desenele tehnice
– controlul calității

Cerinţe:
– certificatul valid de sudor emis de TÜV Rheinland (135,136) și cartea de sudor
– capacitatea de a citi un desen tehnic
– angajament și responsabilitate
– disponibilitatea de a pleca în câteva zile
– De asemenea, suntem în căutarea pentru persoanele care au un permis de conducere categoria B și experiență în conducerea de autobuze , în scopul realizarii de funcții suplimentare. (Bonus garantat de 80 €!)
Cunoașterea germană NU este necesară!
Vă oferim:
– Salariul de aproximativ 3000 € brut / lună
– cazare gratuită
– contract de muncă german
– pachetul de asigurare
– sprijinul coordonatorului

Aplicați utilizând formularul de solicitare online:
panel.lps.ag/

sau trimiteți CV-ul la adresa de e-mail: ogloszenia@lps.ag

în titlul e-mailului, scrieți numele poziției pentru care aplicați

Tel. de contact 0310800490

Nume *
Telefon
Mesaj *
Cat face: *