Does this listing belong to your company? Click here to claim this listing.

Urgent Bona interna pentru Belgia

Proiect ID: #462
Adaugat August 30, 2013 2:03 pm
Salariu Negotiable /
Categoria
LocatiaBucuresti
Autormunca in strainatate
Bookmark and Share

Angajam menajera cu experienta si recomandari pentru familie de romani stabiliti in Belgia.Se cauta o persoana foarte serioasa, muncitoare, harnica, extrem de curata, sa fie in putere, sa aiba mult bun simt, sa nu aiba foarte multe responsabilitati acasa pentru a putea locui in Belgia.Agentie fara comision.Tel: 021.79.444.44; 0737.057.451; 0729.432.692
RESPONSABILITATI:
– curatenie,
-calcat…

distance:
Address 1 Bucuresti
Categoria
Salariu Negotiable
Tip munca
Tip salariu
Adaugarea locurilor de munca pentru strainatate este GRATUITA pe acest site. Tot ce trebuie este sa va faceti un CONT NOU si sa postati joburile. Toate firmele si agentiile de recrutare sau intermediere locuri de munca in strainatate sunt binevenite. Iti place siteul ? Distribuie mai departe ! Nu uita sa dai un Facebook Like !